Про роботу обласної спостережної комісії у 2019 році!

02.04.2020 08:24:44

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року № 429 «Про затвердження Положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» в Херсонській області діє 23 спостережні комісії до яких у 2019 році за допомогою звернулося – 63 особи, які звільнилися з місць позбавлення волі, з них 10 осіб отримали допомогу у відновлені документів, 12 осіб – працевлаштовано, одну особу забезпечено житлом та 4 особи влаштовано до медичних закладів.

Протягом звітного періоду проведено 230 засідань спостережних комісій, з яких 2 засідання обласної спостережної комісії та розглянуто 396 подань щодо умовно-дострокового звільнення засуджених та зміни невідбутої частини покарання більш м'яким.

З метою підготовки до звільнення засуджених осіб, а також проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи спеціалістами органів соціального захисту населення області, за запрошенням від установ виконання покарання, здійснено відповідні виїзди. З порушених питань, надавались консультації в частині оформлення державної соціальної допомоги, субсидії, медичного обслуговування, працевлаштування тощо. 

 

Корисні посилання