Про стан виконавської дисципліни за підсумками квітня 2019 року

10.05.2019 07:32:49
Про стан виконавської дисципліни за підсумками квітня 2019 року

Відділом контролю апарату обласної державної адміністрації проведено аналіз виконавської дисципліни в структурних підрозділах обласної державної адміністрації, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади по реалізації контрольних документів за квітень 2019 року.

У цілому, протягом квітня поточного року перебувало на контролі обласної державної адміністрації 2967 завдань, що на 3,5% більше, ніж протягом березня 2019 року.

З метою покращення виконавської дисципліни відділом контролю апарату обласної державної адміністрації щотижня надсилався структурним підрозділам обласної державної адміністрації перелік документів із зазначенням терміну їх виконання. Щодня проводилися індивідуальні співбесіди з безпосередніми виконавцями, надавалася практична допомога в оформленні розпорядчих документів, листів, надсилався перелік документів, термін виконання яких припадав на цей же день, та здійснювався аналіз стану їх реалізації.

Завдяки злагодженій, цілеспрямованій роботі упродовж звітного періоду структурними підрозділами обласної державної адміністрації виконано без порушень термінів 99,8 % контрольних документів.

Також проведено аналіз роботи районних державних адміністрацій з розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації, службовими листами в автоматизованій системі електронного документообігу АСКОД. Так, у квітні 2019 року лідируючі позиції з даного питання займають Голопристанський міськвиконком та Чаплинська районна державна адміністрація, на другому місці - Іванівська районна державна адміністрація. На третьому – Нововоронцовська та Скадовська районні державні адміністрації. Загалом, по районним державним адміністраціям відсоток своєчасного виконання завдань за квітень складає майже 90%.

Корисні посилання