Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

07.12.2016 10:37:20
Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

03 грудня увесь світ відзначає Міжнародний  день інвалідів.

В Україні відзначають цю дату починаючи з 1993 року. Її проведення  спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя, на переваги, які отримує суспільство від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Не залишилися у цей день поза увагою й особи з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на державному утриманні в інтернатних закладах системи соціального захисту населення Херсонської області.

З 01 по 03 грудня 2016 року заходи з нагоди відзначення Міжнародного  дня інвалідів проведено в усіх таких установах (концертні програми, зустрічі з благодійними, громадськими організаціями, представниками релігійних конфесій, аукціони, дні відкритих дверей були направлені на привернення уваги до проблем осіб з інвалідністю).

Вихованці Цюрупинського дитячого будинку-інтернату переглянули у актовій залі закладу театралізовані вистави: від вихованців Будинку творчості та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка, “Пригоди Аліси в країні чудес” Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша. 03 грудня 2016 року проведено день відкритих дверей “Протягни руку допомоги!”. Проведено веселий квест “Ми все можемо”.

До вихованців завітали представники Олешківської районної державної адміністрації (заступник голови Макаренко Н.А., начальник служби у справах дітей Лушнікова Т.А., заступник голови районної ради Карпухіна С.М.). Гості побажали вихованцям здоров’я, мужності, щастя, наснаги та вручили солодощі.

dszn_olesh_0001

У Каховському геріатричному пансіонаті проведено конкурс красунь “Краса без обмежень”, виставку рукоділля підопічних “Чарівні руки майстринь”  з послідуючим аукціоном-продажом творчих виставочних робіт, концертну програму ПК “Меліоратор”, спортивні змагання з шашок і шахів, зустріч у кафе “У колі друзів” за чашкою кави “Грай гармонь весела”, вечір  “З’єднання сердець”.

07 грудня 2016 року підопічні та вихованці візьмуть участь у благодійному марафоні „Милосердя та єдності”  в обласному Палаці молоді та студентів  м. Херсона.

dszn_kah_0001

dszn_ksh_0002

Корисні посилання