Про впровадження Проектів міжнародної допомоги

19.01.2016 14:19:28
Про впровадження Проектів міжнародної допомоги

В області продовжується робота в рамках підписаного у лютому 2012 року меморандуму між обласною державною адміністрацією та Проектом АгроІнвест Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) по організації прийняття участі кооперативів в отриманні гранту «Сприяння розвитку ринкової інфраструктури для малих і середніх виробників продукції».

Крім цього, в рамках підписаного меморандуму між Херсонською обласною державною  адміністрацією та Міжнародною громадською організацією «Прімавера»  впроваджується Проект голландської програми європейського партнерства «МАТРА» «Ініціативи щодо участі зацікавлених сторін на місцевому рівні у реформуванні земельних відносин та розвитку сільських територій». На базі Білозерського району опрацьовуються питання щодо визначення нормативно-грошової оцінки земель, термінів укладання договорів оренди земельних паїв, консолідації земель, а також відновлення зрошення та використання зрошуваних земель.

Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» розпочата реалізація економічного компоненту в Херсонській області, який у 2015 році надаватиме грантову допомогу на придбання техніки та обладнання сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам Херсонщини. В рамках першого етапу проведено опитування районів, відібрано два пілотних райони (Білозерський та Горностаївський), в яких планується створити по 2 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативи, а також підписано меморандуми про співпрацю.

Корисні посилання