Проаналізовано проходження опалювального періоду

25.05.2016 14:24:10
Проаналізовано проходження опалювального періоду

25 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Шевченка відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. В засіданні взяла участь голова районної ради Тетяна Станіславівна Тертична, голови сільських, селищної рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, представники преси. На порядок денний засідання винесено ряд актуальних питань та інформацій.

В цілому опалювальний сезон пройшов на достатньому рівні, але є проблеми. Про це поінформував в своїй доповіді перший заступник голови райдержадміністрації Шевченко Сергій Олександрович підводячи підсумки роботи об’єктів житлово-комунального комплексу та  соціальної сфери району в осінньо – зимовий період 2015 – 2016 року.

Як зазначив доповідач, результати проведеного аналізу опалювального сезону свідчать, що районна влада та керівники установ належним чином спрямували організаційно-господарську діяльність всіх підвідомчих об’єктів на виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, цим самим забезпечили стале функціонування об’єктів соціально-побутової  сфери району.

Всі недоліки, які мали місце, усувалися своєчасно, а інформація щодо виявлених порушеннях проаналізована та розроблені заходи щодо забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в наступний осінньо-зимовий період

Окрім цього Сергій Олександрович визначив основні завдання для роботи господарського комплексу району в наступному опалювальному сезоні та окреслив коло проблемних питань та недоліків, які потребують вирішення, серед яких недостатнє фінансування проведення ремонтних робіт приміщень, модернізації опалювальних систем, застосування енергозберігаючих технологій, підвищення цін на тверде паливо тощо.

Колегіально роботу по  проведенню в районі опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2015/16 року визнано задовільною, а з метою створення належних умов для сталої роботи об’єктів життєзабезпечення району в осінньо-зимовий період 2016/2017 років затверджено відповідні  заходи, утворено комісію та затверджено графік обстеження цією комісією житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери.

Корисні посилання