Проблему газопостачання у м. Генічеськ будуть розглядати на державному рівні

23.09.2016 08:49:52
Проблему газопостачання у м. Генічеськ будуть розглядати на державному рівні

Сьогодні, під час засідання колегії облдержадміністрації в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик звернувся до заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції та Міністра інформаційної політики України з проханням взяти на контроль питання щодо не готовності міста Генічеськ до опалювального сезону у разі настання критичної ситуації з постачанням природного газу.
З квітня цього року триває вирішення питання по місту Генічеськ. Як зазначив Олександр Адамчик, 15 вересня було проведено засідання з залученням фахівців ПАТ «Херсонгаз», у результаті якого було прийнято рішення затвердити графік обмеження розподілу газу в умовах дефіциту обсягів видобутого газу. Але керівництво Генічеського району та міста не виконало поставлені завдання.

14408806_10205507880136405_1091897324_nОблдержадміністрація неодноразово зверталась до Мінрегіону та Міненерговугілля з приводу підтримання фінансування будівництва магістрального газопроводу «Енергодар-Верхній Рогачик-Ніжні Сірогози-Іванівка-Новотроїцьке-Новоолексіївка».
Протокольним рішенням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана від 30 серпня 2016 доведено завдання Мінрегіону, Міненерговугіллю та НКРЕКП в двотижневий термін опрацювати питання щодо визначення шляхів сталого забезпечення енергоносіями, зокрема природним газом, м. Генічеська під час проходження опалювального сезону 2016/17 року.

Засідання координаційного центру щодо розв’язання невідкладних проблем життєзабезпечення населення м.Генічеськ під головуванням Міненерговугілля не проводилось.

Питання додатково буде розглянуто під час наступного засідання робочої групи під керівництвом в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика.

Корисні посилання