Проект «Допоможемо безмамним дітям» завершено

23.03.2016 10:49:59
Проект «Допоможемо безмамним дітям» завершено

З ясними посмішками і в гарному настрої завершився другий, художній,  етап проекту “Допоможемо безмамним дітям!” міського благодійного фонду “Лепта”. Працею та щирими стараннями дівчат, учениць каховських шкіл № 1, 2, 5, вихованок художньої студії Каховського центру дитячої творчості під керівництвом свого наставника Оксани Найдьон, а також вихованців творчої групи каховській міської станції юних натуралістів під керівництвом своєї наставниці Ірини Філоненко стіни палати для безмамних дітей почали усміхатися і заіскрилися всіма кольорами веселки.

Малюнки будуть обов’язково піднімати діткам настрій в хвилини смутку чи допомагати одужувати під час хвороб.
Малювання на стінах проходило дуже дружно, з любов’ю і великим бажанням допомогти. Всі учасники цієї доброї справи отримували колосальне задоволення.

Окрема велика подяка керівникам художніх студій Оксані Найдьон та Ірині Філоненко за чуйність і прекрасну підготовку молодих талантів. І, звичайно ж, всім дівчатам – учасницям акції, які не шкодуючи свого часу і сил намагалися через свою творчість подарувати хоч трохи радості хворим і знедоленим діткам.

Корисні посилання