Профілактика насильства в сім’ї

23.05.2018 07:17:17
Профілактика насильства в сім’ї

В рамках Міжнародного дня сім’ї та соціально-інформаційної кампанії з профілактики насильства в сім’ї фахівцем із соціальної роботи Новомаячківської філії ОРЦСССДМ було проведено ряд заходів з профілактики насильства в сім’ї «Домашнє насильство. Як розпізнати домашнього тирана».

Під час заходів у вигляді інформ-дос’є жінки отримали інформацію про основні форми домашнього насильства, їхні ознаки на наслідки, дізналися про характерні ознаки тирана та методам запобігання домашньої тиранії. Жінок було ознайомлено із законодавчими актами запобігання та протидії насильству, зокрема із новим Законом України № 2229-VІІІ «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та надано рекомендації щодо обов’язкових дій, які необхідно здійснити, якщо насильство вже сталося або є загроза його вчинення.

Насильство чоловіка над дружиною історично вважається як природня, та навіть обов’язкова складова подружніх відносин. В старі часи говорили «бий бабу молотом – буде баба золотом». Часи змінилися, проте традиція підкорення жінки чоловіку на диво живуча. Звичайно, сучасна жінка вже навряд чи погодиться з тим, що її становище в сім’ї можна було б порівняти з домашньою скотиною або дорогою річчю. Проте, статистика неперебірливо свідчить – домашнє насильство над жінками залишається найгострішою проблемою сучасності.

У заходах прийняли участь працівники бібліотеки, які провели тестування та бесіду щодо методів конструктивного вирішення сімейних конфліктів та виховання дітей без насильства. 

У заходах прийняло участь 36 осіб.

Корисні посилання