Профілактика правопорушень серед клієнтів Каховського відділу пробації

05.11.2019 17:02:00
Профілактика правопорушень серед клієнтів  Каховського відділу пробації

05 листопада 2019 року до Каховського відділу пробації були запрошені представники міського формування охорони громадського правопорядку «ЩИТ».

Робота проводилась з особами, які протягом 2019 року притягувались до адміністративної  відповідальності.

Голова громадського формування «ЩИТ» Петро Матвієнко наголосив клієнтам пробації на тому, що вчинення адміністративних правопорушень тягне за собою не лише матеріальні затрати у вигляді  штрафу та судового збору, а й у вигляді адміністративного арешту, позбавлення права керувати транспортними засобами та інше, а у разі систематичного притягнення до адміністративної відповідальності – скасування іспитового строку. Також присутні були ознайомлені з принципами роботи  громадського формування «Щит», адресою та годинами прийому.

Після проведення профілактичної бесіди з підобліковими, проаналізовано стан співпраці Каховського відділу пробації та формування «Щит», який знаходиться на достатньому рівні. Вирішили продовжувати обмін інформацією щодо поведінки клієнтів пробації за місцем проживання, запланували спільне відвідування за місцем мешкання певних підоблікових.

За інформацією філії ДУ "Центр пробації" в Херсонській областіКорисні посилання