Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) пропонує прийняти участь у ІІ Щорічному бізнес-форумі «ECO-MODERNIZATION-2021

26.03.2021 15:16:45
Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) пропонує прийняти участь у ІІ Щорічному бізнес-форумі «ECO-MODERNIZATION-2021

   Професійна асоціація екологів України (ПАЕУ) пропонує прийняти участь у ІІ Щорічному бізнес-форумі «ECO-MODERNIZATION-2021: кращі практичні рішення», організованого ПАЕУ за підтримки ТПП України, УСПП, EBA, що відбудеться 29-31 березня, де 100 учасників зберуться в м. Києві і близько 200 долучаться до заходу онлайн!

Обговорюємо три основних блоки питань:

29 березня — Охорона атмосферного повітря

30 березня — Промислові відходи

31 березня — Вода в промисловості

Серед питань для розгляду – всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів,та кращих рішень з з екомодернізації підприємств, підвищення їх еколого-економічної ефективності та реалізації природоохоронних заходів.

У діловій програмі:

  • Основне завдання заходу — надати реальну підтримку керівникам підприємств й екологам-практикам в реалізації природоохоронних заходів та підвищенні еколого-економічної ефективності підприємства.
  • Основа програми — всебічний аналіз діючих і тих, що готуються до прийняття нормативно-правових актів та кращих рішень з екомодернізації підприємств.
  • По завершенні форуму кожен учасник отримає повне уявлення про те, як зробити ефективнішою діяльність свого підприємства із забезпечення екологічної безпеки.

Протягом трьох днів експерти розглядатимуть проєкти НПА і пов'язані з ними нові вимоги до діяльності природокористувачів. Окрему увагу буде приділено передовим технологіям і аналізу успішних практичних рішень у сфері природокористування. Триденний форум передбачає:

· Дорожню карту діяльності для керівника та еколога виробництва в поточному році.

· Перспективи зміни чинного природоохоронного законодавства.

· Головні перешкоди: як їх подолати.

· Взаємодія влади, бізнесу та суспільства при вирішенні екологічних проблем в нових умовах.

· Кращі кейси з екомодернізації.

З детальною інформацією щодо проведення Щорічного бізнес-форуму з промислової екології ECO-MODERNIZATION-2021: КРАЩІ ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ» ви можете ознайомитись за посиланням: https://ecolog-ua.com/events/ii-shchorichnyy-biznes-forum-z-promyslovoyi-ekologiyi-eco-modernization-2021-krashchi

Корисні посилання