Професіоналізація державної служби - необхідна умова відповідно до нового Закону України «Про державну службу»

15.04.2016 16:42:44
Професіоналізація державної служби - необхідна умова відповідно до нового Закону України «Про державну службу»

«Сучасні реалії вимагають оновлення влади, децентралізації та реформування державного управління, саме цим обумовлена необхідність якісного підвищення рівня професійної підготовки керівників та службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування». Такими словами розпочала свій виступ на профорієнтаційній зустрічі-презентації з робочою групою приймальної комісії Одеського регіонального інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України перший заступник голови обласної державної адміністрації Січова В.І.
Зустріч відбувалася сьогодні в приміщенні обласної державної адміністрації. Робочу групу представляли її керівник – Попов Сергій Афанасійович, заступник директора Інституту з наукової роботи, та Левицький Артур Олексійович – начальник відділу прийому.

Представники Інституту ознайомили присутніх з можливостями професійного навчання, умовами вступу, презентували інститут та магістерську програму.

Органи публічної влади Херсонщини тісно співпрацюють з вказаним навчальним закладом, який дає одну з найкращих можливостей професійної підготовки, а саме: магістерську підготовку за новою спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування» (в попередні роки – магістратура державного управління), що здійснюється за державним замовленням.

Крім того на базі Обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій бажаючі вступити до Інституту мали можливість подати документи та пройти пробне тестування.

Корисні посилання