Прогноз закупівельних цін на свиней на 42-й тиждень 2020 р.

08.10.2020 15:03:12
Прогноз закупівельних цін на свиней на 42-й тиждень 2020 р.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 12 – 18 жовтня 2020 року: 45 – 46 грн/кг на свиней живою вагою.

В Україні очікується сезонне, традиційне зниження ціни на живих свиней, через зниження попиту, збільшення пропозиції домашньої птиці. Ціна на українську свинину залишається однією із найвищих через високу собівартість, вищу ніж, навіть, в країнах ЄС.

Середні ціни в Євросоюзі залишились майже без змін – 1,46 євро/кг напівтуші. Німеччина попри заборони багатьох країн імпортувати німецьку свинину, експортує свою продукцію у межах ЄС, а такі країни як Іспанія та Нідерланди збільшили експорт до країн за межами ЄС. Така консолідація м’ясної галузі ЄС допомогла укріпитись цінам в середині європейської спільноти.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м'ясної галузі.

Перед підприємствами м’ясної галузі стоять завдання, які неможливо вирішувати поодинці: розвиток сировинної бази, відкриття нових ринків і каналів збуту, захист інтересів українських виробників тощо. Асоціація “М’ясної галузі” запрошує до вступу в асоціацію м’ясопереробні підприємства, які прагнуть долучитися до прогресивних змін на ринку. Більше інформації про Асоціацію та умови набуття членства в ній – на сайті: https://association-mg.com.ua/pro-asotsiatsiiu/umovy-vstupu-v-asotsiatsiiu

Довідково

Щотижня Асоціація “М'ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м'ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м'ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Корисні посилання