Програма пришкільних таборів Скадовщини вразила цюрупинських учнів

14.06.2013 18:00:00

11 червня 2013 року у рамках програми обміну досвідом роботи пришкільних таборів денного перебування Скадовська гімназія зустрічала гостей з міста Цюрупинськ

11 червня 2013 року у рамках програми обміну досвідом роботи пришкільних таборів денного перебування Скадовська гімназія зустрічала гостей з міста Цюрупинськ. До складу делегації входили 25 учнів 8-9 класів та два вихователя Цюрупинської гімназії. Гостям була запропонована цікава і насичена програма. Делегацію зустріла адміністративна команда Скадовської гімназії на чолі з директором Ганною Соценко. 
Діти відвідали музей історії гімназії, де для них була проведена оглядова екскурсія. Вихованці дізнались багато нового про історію і розвиток освіти на Скадовщині та видатних випускників закладу. Програму перебування майстер-класом по виготовленню повітряних зміїв продовжив керівник гуртка «Галактика». Діти мали змогу зробити моделі власноруч, та запустити їх у повітря.  
Цікавим продовженням дня стало відвідування феєричної вистави Скадовського дельфінарію. Після вистави делегацію радо зустрів міський краєзнавчий музей, де вони ознайомилися з історичною та культурною спадщиною Скадовщини. Гарним завершенням дня стала прогулянка до моря. Діти насолоджувались чудовим краєвидом та цілющим морським повітрям.

Корисні посилання