Прокладаймо маршрути зеленого, ено-, гастро- та аргоротуризму Херсонщиною разом!

12.06.2020 12:34:07
Прокладаймо маршрути зеленого, ено-, гастро- та аргоротуризму Херсонщиною разом!

У Херсонській області вже розпочинається літній курортно-туристичний сезон, тому для усіх бажаючих не лише відвідати наш гостинний край, але й скуштувати місцеві «родзинки», пропонуємо звернути увагу  та скористатися нагодою отримати нові враження.

Якщо Ви мандруєте трасою М14 з Миколаєва, щоб дістатися пляжів Залізного Порту, в Білозерському районі маєте чудову нагоду потрапити до бази-садиби зеленого туризму «Білі зорі» (с.Новотягинка), а трохи відхилившися від шляху, Ви можете також отримати враження від Дніпровського заливу, де Вас гостинно зустрінуть: комплекс рибалки та відпочинку «Дельта Дніпра» (с.Дніпровське), козина еко-ферма «Лиманська коза» та садиба зеленого туризму з прокатом байдарок «Скелькатур» (с.Станіслав).

Олешківський район запропонує Вам зробити зупинку в урочищі «Ближній Карабай» на базі зеленого туризму «Чумацька криниця».

На Голопристанщині, яка є столицею фестивалю «Херсонський Кавун», Вам доведеться затриматися подовше, бо на Вас чекають для активного відпочинку з риболовлею, полюванням та катанням на різних видах водних засобів: готельно-спортивний розважальний комплекс «Збур'ївський кут»,                 ПП «Альбатрос», садиба «Лиман Парк» (с. Стара Збур'ївка), спортивно-риболовний клуб «Січ», туристичний комплекс «Забарино» (с.Забарино), історико-розважальний комплекс з екскурсіями, смачною кухнею і проведенням майстер-класів «Зелені Хутори Таврії»  (Р-57, 8-км траси Олешки - Гола Пристань), «Рибалка у сватів» (с.Велика Кардашинка), «Всього свого» (с.Мала Кардашинка), «Марійкина садиба» з майстер-класами приготування смаколиків і садиба «Під ясенем» з майстер-класами приготування молочних продуктів за старовинними рецептами (с.Іванівка).

Якщо Ваша подорож Херсонщиною розпочнеться з боку Запоріжжя у напрямку до морського узбережжя Скадовська чи Лазурного, на шляху через Каховський район Вас гостинно привітає с.Тавричанка, де можна оглянути Дендрологічний парк  ім. Віри Найдьонової та скуштувати мармурове м'ясо в кафе «Вікторія», с.Чорнянка з еко-садибою «Золотий фазан» та с. Мар’янівка, де на базі ТОВ «Агробізнес» Вас ознайомлять із технологіями виготовлення крафтових сирів та запропонують придбати їх із собою.

Каховське водосховище гостинно чекає відпочивальників,  бо оселитися можна на базах водного відпочинку «Находка», «Заплава»  (м. Нова Каховка), на базі зеленого туризму «Рибацький Хуторок» (смт Дніпряни) та на базі відпочинку «Славутич» (м.Таврійськ).

А відпочиваючи в Скадовську, обов’язково заплануйте водну поїздку на острів Джарилгач. Крім незабутніх вражень, Ви отримаєте насолоду, яку Вам гарантують страви з чорноморської риби, морепродуктів (ексклюзивом серед яких є «фішка» - паштет з печінки ската) від ТОВ «Фенікс» та приготування свіжо виловленої риби та морепродуктів на грилі під фірмовим соусом від ФОП «Знахаренко».

Херсонщина чекає на Вас!

Корисні посилання