ПРООН запустила онлайн-курс зі сталого розвитку для громадських активістів

07.05.2020 10:37:56
ПРООН запустила онлайн-курс зі сталого розвитку для громадських активістів

Курс «Як діяти далі: громаді про сталий розвиток» орієнтований на представників громадських організацій, лідерів громадської думки, громадських активістів і всіх, хто переймається екологічними, соціальними та економічними проблеми країни і готовий долучитися до змін задля досягнення сталого розвитку.

«Основна мета – ознайомити українців із Порядком денним у сфері сталого розвитку до 2030 року та підвищити обізнаність громадськості про важливість досягнення Глобальних цілей, не залишаючи нікого без уваги,  широко залучаючи усе суспільство до створення кращого майбутнього для всіх та забезпечуючи дотримання прав людини», – каже Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.

Матеріали курсу викладено з урахуванням підходу Стокгольмського центру вивчення проблем життєстійкості, згідно з яким економіка та суспільство розглядаються як невіддільні частини біосфери. У кожному з чотирьох навчальних модулів, представлених у форматі відеолекцій, наводяться коментарі експертів, практичні рекомендації, інформація про кращі практики реалізації ефективних проєктів на основі принципів сталого розвитку, а також пропонуються завдання для самостійної роботи. Загалом у створенні курсу взяли участь понад 100 експертів і аналітиків, представників громадських об’єднань та науково-освітніх закладів. Усі, хто успішно пройдуть фінальні тести, отримають сертифікати.

Курс створено у рамках реалізації ініціативи ПРООН в Україні «Онлайн-освіта задля сталого розвитку» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини, надану через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

Партнером курсу «Як діяти далі: громадським активістам про сталий розвиток» є громадська організація «Відкритий Університет Майдану» та платформа громадянської освіти ВУМ online. Реєстрація на курс за посиланням: https://bit.ly/2Kn8bUF.

Також ПРООН незабаром запустить онлайн-курси зі сталого розвитку для державних службовців і представників місцевого самоврядування, а також для представників бізнесу.  Усі курси знаходитимуться у вільному безкоштовному доступі на українських освітніх платформах.

Для запитів ЗМІ: Антон Сидоренко, спеціаліст із комунікацій, ПРООН в Україні: anton.sydorenko@undp.org, communications.ukraine@undp.org.

Корисні посилання