Пропозиції по підвищенню терміну використання сільгосптехніки

11.06.2020 12:11:30
Пропозиції по підвищенню терміну використання сільгосптехніки

Аграрії області готуються до збору врожаю. Більшість сільгоспвиробників уже підготували сільгосптехніку до роботи або докупляють необхідні агрегати.

Для сільгосптоваровиробників, які ще активно ведуть ремонтні роботи, пропонуються нові композиційні антифрикційні вуглецеві матеріали і технологія виготовлення самозмащувальних вузлів тертя виробничого обладнання, машин і агрегатів, а також комбінованих виробів різного призначення, що складаються з металу, пластмаси або композитного матеріалу.

Розроблені композиційні матеріали володіють виключно високими антифрикційними властивостями, низьким коефіцієнтом тертя і термостійкістю. Вироби, виготовлені із застосуванням запропонованих композицій, можуть надійно працювати в агресивних, абразивних і запилених середовищах.

Запропоновані розробки можуть бути використані в наступних напрямках:

 

  • Для виготовлення самозмащувальних вузлів і елементів тертя самих різних по конструкціях, призначенням і розмірам.
  • Для формування ущільнень підшипників з антифрикційної композиції АК2 замість закриття стандартних підшипників металевими, пластиковими та гумовими шайбами.
  • За розробленим способом формування ущільнень підшипників можливо виробляти реставрацію вилучених з виробництва з метою подальшої їх експлуатації.
  • Для виготовлення комбінованих виробів різного призначення, що складаються з металу і композиційного вуглецевого матеріалу, з метою економії чорних і особливо кольорових металів. Ефект економії видно відразу.
  • Запропоновані антифрикційні вуглецеві матеріали можна використовувати просто як мастило, що труться.
  • Для шаржування підшипників і деталей вузлів тертя (термообробки в спеціальному складі) з метою підвищення їх довговічності.

Більш детальна інформація за посиланням http://www.tpp.ks.ua/rus/inb/izobr/1537-smutko.html, тел. 0951414114 Микола Устинович

Корисні посилання