Протягом березня місцеві ради області мають проголосувати за заборону продажу алкоголю військовим – Володимир Клюцевський

25.02.2016 09:22:12
Протягом березня місцеві ради області мають проголосувати за заборону продажу алкоголю військовим – Володимир Клюцевський

Вже підготовлено листи за підписом першого заступника голови облдержадміністрації та голови облради до всіх органів місцевого самоврядування – сільських, селищних та міських голів тих територій, де розташовані військові, з рекомендаціями встановити заборону на продаж алкогольних напоїв людям у військовій формі та зі зброєю. Адже подібні рішення знаходяться саме в компетенції цих органів. Відповідні листи будуть надіслані до п’ятниці, 26 лютого. Після чого, органи місцевого самоврядування у найближчий час мають зібрати засідання місцевих рад та проголосувати за заборону продажу алкоголю.

Про це сьогодні, 25 лютого, розповів керівник апарату облдержадміністрації та секретар Ради оборони області Володимир Клюцевський.

На його думку, протягом березня всі місцеві ради мають проголосувати за заборону продажу алкоголю та повідомити облдержадміністрацію про результати рішень.

Рішення щодо спільного звернення облдержадміністрації та облради з листами до місцевих органів самоврядування було підтримано й під час останнього засідання Ради оборони області, 19 лютого.

«Зрозуміло, здійснювати контроль нам будуть допомагати органи фіскальної служби, адже згідно з законодавством це їх компетенція. Боротися з самогоноварінням будуть допомагати дільничні інспектори та депутати місцевих рад», – наголосив Володимир Клюцевський.

Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації за участю військової служби правопорядку, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації, організовано спеціальні медичні бригади, якими проводяться медичні перевірки серед військових, які мають ознаки алкогольного сп’яніння.

На сьогодні за результатом таких медичних обстежень вже виявлено 15 фактів того, що військові були в нетверезому стані. Вони понесли покарання за порушення військової дисципліни у вигляді суттєвого зменшення заробітної плати.

Корисні посилання