Проведення державної атестації суб’єктів племінної справи у тваринництві

03.09.2019 06:54:42
Проведення державної атестації суб’єктів племінної справи у тваринництві

В Департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації працює регіональна експертна комісія з розгляду матеріалів, щодо присвоєння відповідних статусів суб’єктам господарювання у тваринництві в Херсонській області.

Сільськогосподарськім підприємствам, які претендують на присвоєння відповідного статусу необхідно звернутися до Департаменту та подати до 15 квітня, 15 липня, 15 жовтня такі документи: заявку, кількісні та якісні показники продуктивності стада й виробничо-господарської діяльності за видом та породою тварин, довідку районної служби ветеринарної медицини про ветеринарно-санітарний стан господарства. Набуття господарством певного племінного статусу дасть змогу надавати послуги з племінної справи у тваринництві, займатись виробництвом та торгівлею племінних (генетичних) ресурсів та мати безоплатний доступ до Державного племінного реєстру України.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації: адреса: м.Херсон, проспект Ушакова, 47, кім.208, телефон: (0552) 42 27 67 електронна пошта: e-mail: zoo_kh@ukr.net.

Корисні посилання