Проведення заходів до Дня Гідності та Свободи в закладах загальної середньої освіти району

27.11.2018 07:56:52
Проведення заходів до Дня Гідності та Свободи в закладах  загальної середньої освіти району

У закладах загальної середньої освіти району відбулися  заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи, метою проведення яких було утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні. 

У всіх школах району проведені загальношкільні виховні години «Горде ім’я – українець», «У нашій рідній Україні ми всі – український народ», тематичні уроки, лекції, бесіди щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві, теми єдності народу України та цілісності її території, відбулися зустрічі з військовослужбовцями, учасника АТО.

У Червонопрапорній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області проведено флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи». У Озерянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області пройшла дискусія за змістом документального фільму «Постгеноцидний синдром». У Догмарівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбулись змагання для учнів «Хто любить Батьківщину і народ, той справжній патріот». У шкільних бібліотеках організовано книжкові виставки, присвячені героїзму учасників Революції Гідності та антитерористичній операції на сході України.

У всіх закладах освіти проведені загальношкільні лінійки, мета яких - вшанувати патріотизм і мужність громадян країни, прищеплювати любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Корисні посилання