Проведено іспит з дорадництва

06.08.2021 15:30:00
Проведено іспит з дорадництва

    06 серпня 2021 року відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України від  22 травня 2008 року № 324 та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 липня 2017 року № 368 у ДВНЗ «Херсонський державний аграрно-економічний університет» проведено кваліфікаційний іспит серед сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників.

     Захід відбувся під головуванням голови регіональної кваліфікаційної комісії – в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації Маргарити Степанової. З учасниками іспиту спілкувалися також заступник голови комісії – проректор з наукової роботи  та міжнародної діяльності Херсонського державного аграрного університету Олександр Аверчев, директор Навчально-наукового центру «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Юрій Яремко та члени комісії: вчений секретар Інституту рису НААНУ Сергій Вожегов і заступник директора з науково-виробничої діяльності Інституту зрошуваного землеробства НААН Микола Малярчук.

    Свій намір надавати дорадчі послуги з питань сільськогосподарської діяльності на професійному рівні, - і для цього пройшли відповідне сертифіковане навчання, -  виявили  11 фізичних осіб з різних регіонів України. Для учасників іспиту з Волинської та Харківської областей, які через регіональну віддаленість, карантинні обмеження та з інших поважних причин не змогли бути присутніми особисто, було організовано онлайн спілкування в режимі ZOOM-конференції.

    Іспит пройшов в  активному та конструктивному діалозі. Результатом є отримання учасниками свідоцтв установленого зразка та внесення  їх до Реєстру дорадників та експертів-дорадників України.

Корисні посилання