Проведено чергове засідання комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року

04.08.2017 12:52:24

03 серпня 2017 року проведено чергове засідання комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

На засіданні розглянуто хід підготовки Скадовського району, м. Скадовська, Нововоронцовського району, структурних підрозділів обласної державної адміністрації охорони здоров’я та культури.

У зазначених районах централізоване опалення відсутнє, тому увагу приділили питанню щодо підготовки закладів соціально-бюджетної сфери, проведення тендерних процедур на придбання твердого палива, своєчасних розрахунків та укладання договорів на постачання природного газу.

По Скадовському району необхідно негайно вирішувати питання щодо погашення боргу за спожитий природний газ Скадовської районної лікарні.

Для поліпшення в наданні послуг з водовідведення Скадовською міською радою планується розробити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію очисних споруд м.Скадовська.

Нововоронцовською районною державною адміністрацією для збереження цінностей музею планується виділити кошти з районного бюджету на розробку проектно-кошторисної документації для відновлення системи опалення Нововоронцовського районного музею.

Готовність закладів охорони здоров’я становить 60%.

У зв’язку з тим, що рівень підготовки закладів культури недостатній, членами комісії прийнято рішення розглянути питання щодо підготовки закладів культури на наступному засіданні комісії.

Корисні посилання