Проведено чергове засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації

28.11.2018 16:16:27
Проведено чергове засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації

Сьогодні, 28 листопада, відбулось чергове засідання Громадської ради при обласній державній адміністрації, під час якого було розглянуто ряд важливих питань.

Так, на порядку денному обговорювалося питання щодо можливих пропозицій до Проекту «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Херсонській області на 2019–2020 роки». Голова правління громадської організації «Бізнес-асоціація «МИ – ХЕРСОНЦІ» Віталій Білобров наголосив, що потрібно подавати власні пропозиції від Громадської ради, аби Департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації бачив зацікавленість і готовність вносити власні рекомендації для ефективної реалізації програми розвитку МСП на Херсонщині.

Член Громадської ради при ОДА та очільник Херсонського осередку партії «Народний контроль» Валерій Гурковський вкотре підняв гостре для Херсонщини щодо внесення пропозицій до Проекту Закону України « Про управління відходами», а саме, вирішення проблеми утилізації пальчикових батарейок і люмінесцентних ламп.

Також обговорили хід внесення пропозицій до Проекту «Розвитку системи громадського здоров’я в Україні».

Голова Громадської ради при обласній державній адміністрації Ірина Зоря розповіла присутнім на засіданні про поїздку членів Ради до Києва 3 листопада, де відбувалося підписання Угоди про співпрацю між Громадськими радами України.

«Ця Угода повинна посприяти прискоренню процес створення Ради громадських рад при Кабінеті Міністрів України», - зазначила Ірина Зоря.Корисні посилання