Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС

05.02.2016 14:56:57
Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС

5 лютого 2016 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації під головуванням Шевченко Сергія Олександровича. пройшло засідання районної постійної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому було розглянуто важливі питання.

Про стан виконання заходів з охорони життя людей на водних об’єктах району в зимовий період та  про стан пожежної безпеки в районі поінформував головний інспектор Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області Псковський В.В..

Розглянувши питання профілактичних дій по збереженню життя людей та необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед населення, особливо серед дітей та юнацтва, комісія затвердила відповідні заходи.

Завідувач сектору житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Сбітнєв Олег Володимирович доповів про стан виконання заходів щодо  пропуску  льодоходу, повені та паводків у 2016 році.

Окрім всього до відома присутніх головним державним  санітарним лікарем була доведена  інформація про позитивну динаміку стану захворювання на ГРВІ: в районі захворюваність на ГРВІ на 33,2% нижча за епідемічний поріг.

Перший заступник голови районної державної адміністрації проінформував членів комісії про підсумки підведення результатів роботи Херсонської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2016 році.

Корисні посилання