Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС

28.09.2016 14:05:53
Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС

27 вересня 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Олександровича Шевченка відбулось планове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності району.

Всі розглянуті питання є особливими та дужне важливими, але особливу увагу члени комісії приділили обговоренню загальної санітарно-епідемічної ситуації в районі, , яка, за доповіддю заступника завідувача Каховським міськрайонним відділом ДУ «ХОЛЦДСЕУ» Тетяна Коваленко, в Каховському районі є благополучною та прогнозованою.

Про заплановані заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами серед населення району та підвищення рівня пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей у зв’язку з пониженням температури повітря, доповів Вадим Пісковський – головний фахівець міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.

В ході засідання було детально проаналізовано підготовку об’єктів соціально – культурної сфери району  до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року. Основні проблеми підготовки об’єктів соціально – культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року до присутніх довів завідувач сектором житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Олег Сбітнєв.

Окрім цього комісією затверджено переліки: потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, перелік об’єктів, які підлягають постійному та обов’язковому на договірній основі обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами та перелік створених добровільних пожежних дружин на підприємствах району.

Також було обговорено питання про облаштування ОПН та ПНО системами раннього виявлення НС та оповіщення людей у разі їх виникнення, розроблення (перегляду) планів ліквідації та локалізації аварійних ситуацій (ПЛАС)  та розділів інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

Корисні посилання