Проведено черговий рейд "Діти вулиці", "Вокзал"

15.08.2019 06:34:53
Проведено черговий рейд "Діти вулиці", "Вокзал"

Проблема вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми є дуже актуальною. Однією з головних причин є недотримання законодавства продавцями даних виробів, їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

Так 14  серпня  2019 року комісією у складі представників Служби у справах дітей Новотроїцької райдержадміністрації,   та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено рейд щодо перевірки торгових точок на предмет продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років в  с. Олександрівка.

За підсумками проведення рейду фактів продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім особам не зафіксовано, неповнолітніх дітей, які займались жебракуванням не виявлено.   

Власників та продавців торгових закладів попереджено про адміністративну відповідальність за порушення чинного законодавства і повідомлено про розміри штрафів.

Також Службою ведеться контроль щодо наявності у торгових точках табличок про заборону продажу спиртних напоїв неповнолітнім та стан виконання даної заборони.

Корисні посилання