Проведено екстрену нараду з питання епідемічної ситуації в районі

16.01.2016 05:51:25
Проведено екстрену нараду з питання епідемічної ситуації  в районі

15 січня 2016 року в залі засідань районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Олександровича Шевченка пройшло засідання районної постійної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання ускладнення епідемічної ситуації з ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції) на території м. Каховки та Каховського району.

З інформацією про ускладнення  епідемічної ситуації  з  ГРВІ на території Каховського району та м. Каховка  виступила Головний державний санітарний лікар м. Каховка та Каховського району Г.О.Шелест.                                                

За результатами епідеміологічного спостереження на 2 тижні зафіксовано початок епідемії з гострих респіраторних вірусних інфекцій. По Каховському району за поточний період (3 07.01.2016 р. по 14.01.2016 р.) на ГРВІ захворіло 440 осіб, з них 195 дорослих та 245 дітей, серед яких 67% школярів.

Загальний показник темпу приросту захворюваності  протягом другого тижня, порівняно з першим, становить 122%, а серед дітей шкільного віку – 220%.

Співдоповідачами з даного питання стали заступники головних лікарів медичних закладів району Олег Могилка та Ігор Супрун, які зазначили на тому, що інформація з лікувальних закладів доволі тривожна, в стаціонари поступають хворі з тяжким перебігом захворювань та ускладненнями через несвоєчасне звернення за медичною допомогою. Олег Олександрович також запевнив присутніх про готовность лікувально-профілактичних закладів до роботи в епідемічний період,  поінформував про ситуацію щодо забезпечення медикаментами, противірусними препаратами, антибіотиками, деззасобами, тощо.

У зв’язку з неблагополучною епідемічною ситуацією з захворюваності на ГРВІ, що склалась на території району, з метою попередження подальшого поширення захворюваності, районною постійною комісією з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняте рішення вжити обмежувальні протиепідемічні заходи, а також: призупинити  на один тиждень навчальний процес в усіх навчальних закладах району, в т.ч. дитячих дошкільних та позашкільних, роботи гуртків, спортивних секцій, дискотек тощо.

Рішення про подальше накладення обмежень або їх скасування буде прийнято за результатами наступних епідеміологічних спостережень. 

Корисні посилання