Проведено громадське обговорення на тему: "Засади подальшого реформування земельних відносин та функціонування ринку землі"

26.11.2015 06:19:37
Проведено громадське обговорення на тему:

25 листопада 2015 року в районній державній адміністрації за участі управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації та відділу Держгеокадастру у Високопільському районі  відбулося громадське обговорення на тему: «Засади подальшого реформування земельних відносин та функціонування ринку землі».

У заході взяли участь голови  та землевпорядники сільських, селищних рад, керівники сільгосппідприємств району, представники фермерських господарств, землевласники, підприємці. Підготовлені презентаційні матеріали спонукали учасників заходу до обговорення законопроектів щодо удосконалення земельних відносин, використання земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні, делегування земельних повноважень органам місцевого самоврядування зрозпорядженняземлями державної власності і посилення контролю за використанням та охороною земель, проведення торгів. У ході обговорення висловлено бачення щодо  можливості продажу земель сільськогосподарського значення в разі зняття мораторію на продаж в 2016 році, умов та термінів оренди земельних ділянок та ряд інших питань пов’язаних з земельними відносинами.

Підсумовуючи зустріч, заступник голови райдержадміністрації Надія  Пурик запропонувала учасникам заходу сформувати свої пропозиції щодо змін в законодавстві України з даного питання та надання їх до управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Корисні посилання