Проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району

30.03.2018 14:25:31
Проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району

30 березня 2018 року головою Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району всіх форм власності з питання стану справ у агропромисловому комплексі району за участю голови районної ради Тетяни Верховської, першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентини Місєвич.

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, який привітав усіх сільгоспвиробників з початком нового сільськогосподарського року, побажав їм добрих врожаїв, прийнятних цін на їхню продукцію, а також подякував сільгоспвиробникам за їх сумлінну працю у забезпеченні продовольчої безпеки держави та району.

На сьогодні актуальним постає питання проведення комплексу весняно-польових робіт. Саме тому дане питання розглянуто першочергово у ході проведення наради, з доповіддю виступила начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Місєвич. Також було повідомлено про стан посівів озимих культур, прогноз посіву ранніх та пізніх ярих культур, підготовку до поливного сезону 2018 року, надання державної фінансової підтримки сільськогосподарським підприємствам у 2018 році.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко наголосив, що основними завданнями аграрного сектору району в рослинництві на 2018 рік є:

- забезпечення зростання обсягів виробництва зерна;

- застосування інтенсивної технології, що дасть змогу максимального покриття потреб району в продовольчому зерні, з цією метою посів буде проводитись насінням вищої якості, перспективних сортів та гібридів;

- вжиття заходів щодо повноти та своєчасності розрахунків за договорами оренди землі.

Під час проведення наради між сільгоспвиробниками відбувся обмін досвідом щодо проведення комплексу заходів по догляду за посівами, технологічних та сортових особливостей підвищення продуктивності сільгоспкультур, особливості проведення весняно-польових робіт в умовах 2018 року. Проблемним питанням, яке потрібує нагального вирішення, – боротьба із незаконною вирубкою полезахисних лісосмуг та подальшого їх відновлення та збереження.

По завершенню наради голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик подякував керівникам агроформувань району за щоденну наполегливу працю, високі показники урожаю попередніх років та висловив переконання, що подібні наради сприятимуть подальшому зростанню ефективності агропромислового сектору району.

Корисні посилання