Проведено навчання з питань дотримання вимог Інструкції з діловодства при оформленні документації

08.11.2018 14:31:34
Проведено навчання з питань дотримання вимог Інструкції з діловодства при оформленні документації

Сьогодні, в залі селекторних нарад районної державної адміністрації, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Світлани Капітонової проведено навчання з питань дотримання вимог Інструкції з діловодства при оформленні документації, а також наказів, що регламентують порядок надання працівникам відпусток та інших виплат для керівників та відповідальних за ведення діловодства та контроль районної державної адміністрації .

Світлана Капітонова надала детальні роз’яснення щодо оформлення документації на підставі норм, встановлених законом.

З доповненнями, що стосуються оформлення службової документації виступила начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Світлана Глєбова.

До відома присутніх на навчанні доведено основні вимоги у відповідності до Інструкції з діловодства та правильності, а також якості оформлення інформацій на виконання контрольних документів та термінів.

Такі навчання проводяться постійно та мають на меті більш детально ознайомити працівників з основними вимогами організації роботи у відповідності до чинного законодавства, підготовки розпорядчих документів, контролю за їх виконанням.

Корисні посилання