Проведено районну акцію «Вмію, знаю, можу!»

03.12.2018 14:45:19
Проведено районну акцію «Вмію, знаю, можу!»

 

З нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) третій рік поспіль проводиться районна акція «Вмію, знаю, можу!», яка відкриває та розвиває творчі можливості дітей з особливими потребами.

Цьогоріч захід відбувся 30 листопада на базі Осокорівської загальноосвітньої школи. 40 дітей з особливими потребами з смт.Нововоронцовка, с.Осокорівка, с.Любимівка, с.Золота Балка, с.Новоолександрівка виготовили під час мастер-класів та презентували власноруч створені вироби з декоративно-прикладного мистецтва. Кожен учасник у подарунок отримав набори для малювання, які придбано за рахунок коштів районного бюджету.

Ця  акція – це чудова можливість дітям з особливими потребами  показати свої здібності,  поспілкуватися з друзями, познайомиться з новими, провести гарно час та отримати позитивний заряд на майбутнє.

 Такі діти є повноцінною частиною суспільства і лише краплинки любові та тепла ладні відкрити потенціал у кожному, лише варто в них повірити.

Корисні посилання