Проведено робочу нараду з питання введення воєнного стану

03.12.2018 14:38:23
Проведено робочу нараду з питання введення воєнного стану

Минулого тижня головою районної державної адміністрації Василем Тітаренком проведено робочу нараду з керівниками силових структур, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, керівниками організацій і установ району та місцевої преси з питання введення воєнного стану в Херсонській області.

Основний мesij, який хотів донести головуючий наради всім присутнім це не допущення паніки в районі.

Наголосив, що Указ Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» не містить жодних пунктів, які б обмежували права чи свободи громадян нашої країни. Голова районної державної адміністрації зазначив про необхідність проведення в колективах та серед громадськості району роз’яснювальної роботи щодо неприпустимості паніки. Зокрема ним підкреслено, що на житті пересічних громадян введення воєнного стану ніяким чином не відобразиться.

Також голова райдержадміністрації повідомив про основні завдання, визначені рішенням Ради оборони області, а саме посилення обороноздатності Херсонської області та готовності до протидії можливій агресії з боку РФ.

Зокрема для виконання зазначеного завдання передбачено: переведення у режим підвищеної готовності військових формувань та інших силових структур, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; розгортання підрозділів 124 окремої бригади територіальної оборони Херсонської області та проведення з ними тактичних навчань терміном до 10 діб; встановлення посиленої охорони важливих об’єктів національної економіки та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення і введення особливого режиму їх роботи; посилення захисту адміністративної межі з АР Крим та пунктів пропуску, встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження свободи пересування іноземців та осіб без громадянства; переведення системи цивільного захисту у готовність до виконання завдань в умовах правового режиму воєнного стану, встановлення порядку використання фонду захисних споруд цивільного захисту; надання населенню інформації щодо правил і порядку правового режиму воєнного стану та постійне інформування мешканців області про можливе введення обмежувальних заходів при погіршенні військової ситуації.

Насамкінець очільник району звернувся до всіх присутніх з проханням максимально розповсюдити інформацію серед населення щодо ситуації, яка склалася в районі та Україні в цілому. «Зараз під виглядом воєнного стану можуть відбуватися злочини. Жодних мобілізацій техніки та комендантської години не буде! У випадку порушення цих умов потрібно звертатися до правоохоронних органів! Хочу наголосити, що жодних обмежень щодо прав людини не буде!».

 

Корисні посилання