Проведено розширене засідання колегії районної державної адміністрації

11.12.2019 11:42:43
Проведено розширене засідання колегії районної державної адміністрації

 

10 грудня 2019 року, під головуванням голови Нововоронцовської районної державної адміністрації Вадима Гараненка проведено розширене засідання колегії райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ та організацій, представники громадських організацій району, засобів масової інформації.

На порядок денний засідання колегії райдержадміністрації було винесено 14 питань, серед яких проєкт районного бюджету на 2020 рік.

Члени колегії розглянули і обговорили проєкт районного бюджету на 2020 рік. Зокрема начальник фінансового управління Лариса Найда довела до відома присутнім основні прогнозні показники доходів та видатків районного бюджету. Керівники бюджетних організацій району внесли свої пропозиції та затвердили проєкт бюджету в цілому.

Також начальник фінансового управління районної державної адміністрації надала звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року та проєкт змін до показників районного бюджету на 2019 рік.

Серед важливих питань заслухано начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлану Пічкуренко, яка представила  проєкт змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2019-2022 роки.

З проєктом доповнень до районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2020-2024 роки ознайомила начальник відділу з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики і роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації Олена Шмарковська.

Також колегією схвалено проєкт районної комплексної програми «Спорт для всіх» на 2020-2022 роки та проєкт змін до районної цільової комплексної програми «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки -  заслухали начальника відділу освіти молоді і спорту Тетяну Фоменко.

Заступник голови райдержадміністрації Наталя Литовченко презентувала проєкт районної програми сприяння правоохоронним органам у протидії злочинності та забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території району на 2020-2022 роки, а з проєктом районної програми підтримки органів виконавчої влади з питань реалізації ними делегованих і владних повноважень у Нововоронцовському районі на 2020 рік ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Світлана Капітонова.

Члени колегії схвалили у цілому проєкти запропонованих районних Програм на 2020 рік та зміни і доповнення до діючих.

Загалом засідання пройшло конструктивно. З усіх заслуханих питань прийнято відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

Вадим Олександрович подякував усім присутнім за участь у розширеному засіданні колегії, зауважив на важливості кожного питання, що розглядалося, та висловив сподівання, що тільки спільними зусиллями ми доб’ємося гарних результатів.  


 

Корисні посилання