Проведено семінар-навчання з працівниками, які відповідають за військовий облік

23.02.2017 07:54:58
Проведено семінар-навчання з  працівниками, які відповідають за військовий облік

22 лютого 2017 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Надії Пурик спільно з представниками Нововоронцовсько - Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату проведено семінар-навчання з питань організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та організації відбору військовозобов’язаних на контрактну службу.

У навчанні взяли участь працівники, які відповідають за військовий облік у  виконкомах сільських та селищних радах.

Про підсумки роботи районного військового комісаріату з питань проведення призовів громадян України на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2016 році інформував військовий комісар Олександр Непомящий.

З питанням проведення приписки юнаків 2000 року народження до призивної дільниці районного військового комісаріату та основні завдання на 2017 рік по  призову «Весна – 2017», контрактної служби в Збройних Силах України виступила головний спеціаліст відділення комплектування Олена Мущицька. Вона звернула увагу на проведення рекламної та агітаційної роботи в населених пунктах району.

З Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 ознайомила присутніх начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та юридичної роботи апарату районної державної адміністрації Вікторія Дашко.

У ході проведення навчання наголошено на взаємодію органів місцевого самоврядування з військовим комісаріатом, упорядкування роботи з питань організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та проведення в районі інформаційно-роз'яснювальної роботи стосовно відбору військовозобов’язаних на контрактну службу до Збройних Сил України.

По закінченню заходу всім учасникам надано методично-інформаційні матеріали для використання в роботі.

Корисні посилання