Проведено щомісячну робочу нараду з головами сільських рад та головами об'єднаних територіальних громад району

13.04.2018 13:23:33
Проведено щомісячну робочу нараду з головами сільських рад та головами об'єднаних територіальних громад району

Вже стало доброю традицією кожного місяця проводити обширні наради з сільськими головами, головами об'єднаних територіальних громад та керівниками самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації при голові районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко.

З метою забезпечення взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у вирішенні питань реалізації в районі державної політики, збалансованого соціально-економічного розвитку територій, підвищення їх конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості, 12 квітня поточного року було проведено одну із таких нарад.

На порядку денному наради заслуховувались наступні питання:

1. Про виконання п. 4,5 доручення голови районної державної адміністрації від 14 березня 2018 року № 8-д щодо проведення весняного призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних України та створення мобільних груп по сприянню призову громадян.

2. Про недержавні форми пенсійного забезпечення, лайфові компанії по наданню пенсійних та інших послуг на ринку України та області.

3. Про порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті за утримання молодняка великої рогатої худоби в господарствах фізичних осіб району.

4. Про організацію санітарного очищення населених пунктів району.

5. Про організацію оздоровлення дітей пільгової категорії під час оздоровчого періоду 2018 року.

6. Про організацію роботи щодо виконання державної політики у сфері соціального захисту населення під час децентралізації.

7. Про забезпечення виплати заробітної плати та недопущення виникнення кредиторської заборгованості працівникам бюджетної сфери Голопристанського району.

8. Про участь представників Голопристанського району у проведенні тренінг-семінарів, спрямованих на розвиток туристичної сфери, підвищення прибутковості туристичного бізнесу та розвитку регіону.

9. Про проведення заходів з нагоди святкування 309-ї річниці заснування історико-культурної пам’ятки "Кам’янська Січ" та відкриття туристичного сезону 2018 року.

10. Про ведення обліку нерухомого майна органами місцевого самоврядування, реєстрацію права власності на нерухоме майно та нововведення в містобудівному законодавстві.

11. Про необхідність проведення інвентаризації будівель житлового фонду та будівель загального користування, які оснащені пандусами.

12. Про необхідність проведення інвентаризації наявних доріг в межах населених пунктів.

В обговоренні даних питань керівники самостійних окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови та голови об'єднаних територіальних громад взяли активну участь. Вищезазначена нарада була цікавою та корисною, де присутні виявили для себе багато цінної інформації.

За підсумками наради головою районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко були видані відповідні доручення.

Корисні посилання