Проведено щомісячну робочу нараду з головами сільських рад та головами об’єднаних територіальних громад району.

16.03.2018 14:30:54
Проведено щомісячну робочу нараду з головами сільських рад та головами об’єднаних територіальних громад району.

14 березня 2018 року головою районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко проведено щомісячну робочу нараду з головами сільських рад та головами об’єднаних територіальних громад району.

В порядку денному слухались наступні питання:

1. Про виконання п. 3 доручення голови районної державної адміністрації від 22 лютого 2018 року № 7-д щодо перерахування іншої субвенції сільськими радами на придбання мамографу.

2. Про залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток громад, зокрема в галузі альтернативної енергетики.

3. Про подальше використання постаментів демонтованих пам’ятників в районі.

4. Про незадовільний стан питного водопостачання в районі.

5. Про виконання п. 15 доручення голови районної державної адміністрації від 08 листопада 2017 року № 37-д щодо завершення роботи з приводу отримання паспортів полігонів твердих побутових відходів.

6. Про створення місцевих пожежних команд та забезпечення виконання завдань з організації цивільного захисту населення у Голопристанському районі.

7. Про підготовку та проведення весняного призову громадян на строкову військову службу.

8. Про виконання п. 4 доручення голови районної державної адміністрації від 14 лютого 2018 року № 5-д щодо спрямування вільних залишків коштів понадпланових надходжень та поточних надходжень до загального фонду та передачу міжбюджетних трансфертів до районного бюджету у вигляді іншої субвенції.

9. Про виконання п. 5 доручення голови районної державної адміністрації від 14 лютого 2018 року № 5-д щодо проведення моніторингу орендних відносин на землях сільськогосподарського призначення державної форми власності.

10. Про виконання п. 6 доручення голови районної державної адміністрації від 14 лютого 2018 року № 5-д щодо включення в перелік об'єктів, які можуть фінансуватися у 2018 році субвенцією з державного бюджету на соціально-економічний розвиток.

11. Про виконання п. 13, 15 доручення голови районної державної адміністрації від 14 лютого 2018 року № 5-д щодо забезпечення співфінансування програми "Розвиток людського капіталу Голопристанського району на 2017-2020 роки" та прийняття шкільних автобусів з державної до комунальної власності (зняття з обліку автобусів переданих до Збройних Сил України).

12. Про організацію садиб зеленого туризму в районі за рахунок коштів районної програми "Власний дім".

13. Про сприяння посадовим особам групи Військової служби правопорядку м.Скадовськ у встановленні місця перебування військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини або місця несення служби.

Позапланово слухалось питання щодо активізації роботи із забезпечення всебічного сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад на території району.

На нараді були присутні керівник апарату райдержадміністрації Віктор Реутенко, голова районної ради Віталій Соловйов, голови об'єднаних територіальних громад та голови сільських рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, організацій та установ.

За підсумками наради головою районною державною адміністрацією Тетяною Гасаненко були видані відповідні доручення.

 

Корисні посилання