Проведено вчительську конференцію

29.08.2019 11:41:23
Проведено вчительську конференцію

 

Голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко, заступник голови райдержадміністрації Наталя Литовченко, голова районної ради Михайло Бідний, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Фоменко взяли участь у вчительській конференції, що відбулася у залі районного будинку культури.

Конференція розпочалася виконанням державного гімну України і вшануванням Героїв Небесної Сотні.

Із вступним словом до учасників конференції звернувся голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко: «Освіта є основою розвитку нації та держави, стратегічним ресурсом та запорукою майбутнього України. Саме освіта відтворює і нарощує інтелектуальний, духовний та економічний потенціал суспільства. А вся відповідальність за якість освіти, за вміння постійно вдосконалювати навчально-виховний процес та створювати для кожної дитини такі умови, де вона могла б самореалізуватися як особистість – покладена на вчителя. Тому важливо пам’ятати – як ви навчите і виховаєте наших дітей сьогодні – таким і буде наше суспільство завтра. Саме ви визначаєте, що любитимуть, що ненавидітимуть, чим будуть захоплюватися і чим пишатися, чому радітимуть і від чого сумуватимуть люди через якихось декілька десятиліть. Бо школа - це віха, до якої пам’ять дитини повертається протягом усього життя. Ці роки просто так не забуваються, бо майбутнє – в руках вчителя, в ваших руках! Тож, дуже хочеться, щоб діти йшли до школи за знаннями, за наукою, за щастям, за добром!»

Тетяна Фоменко подякувала за роботу закладів освіти району та привітала усіх педагогів з початком нового навчального року та побажала елітному товариству натхнення та успіху, спрямованих на підвищення якості освіти, яка б відповідала найвищим світовим стандартам та вимогам сучасності.

До вітальних слів долучилися і голова районної ради Михайло Бідний та директорка Осокорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Жмурська.

На кінець конференції, було нагороджено грамотами та квітами вчителів, які за попередній рік плідно попрацювали.

Корисні посилання