Проведено вебінар з питань розміщення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних наборів даних, які стосуються регуляторної політики

07.06.2019 12:06:24
Проведено вебінар з питань розміщення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних наборів даних, які стосуються регуляторної політики

07 червня 2019 року працівниками апарату обласної державної адміністрації разом з представниками сектору Державної регуляторної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі проведено вебінар з питань розміщення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних наборів даних, які стосуються регуляторної політики.

До онлайн-конференції було залучено понад 150 працівників районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконкомів міських рад міст обласного значення, сільських, селищних рад області.

У ході заходу слухачів поінформовано про чинні нормативно-правові акти з питань доступу до публічної інформації та регуляторної політики, важливі зміни у правилах оприлюднення публічної інформації, коло розпорядників інформації, які зобов’язані реалізовувати норми вказаного законодавства, та про регуляторну діяльність, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних. Також ознайомлено з онлайн-сервісом формування стандартизованих наборів відкритих даних і на практиці продемонстровано процес формування двох наборів відкритих даних для оприлюднення на веб-порталі.

Проведення навчання в режимі онлайн та використання різноманітних  форм подання інформації дозволяє працівникам органів влади на місцях, не виїжджаючи за межі населених пунктів та не залишаючи своїх робочих місць, отримувати корисну інформацію і приклади застосування її на практиці.  

Запровадження сучасних форм викладення матеріалу та створення  сприятливих умов для засвоєння інформації мають стати поштовхом до активної роботи з реалізації нових вимог законодавства у сфері доступу до публічної інформації та регуляторної політики.

Корисні посилання