Проведено засідання "Круглого столу" на тему: "Підготовка багатоквартирних будинків до опалювального сезону"

17.10.2019 10:44:01
Проведено засідання "Круглого столу"  на тему: "Підготовка багатоквартирних будинків  до опалювального сезону"

Захід відбувся 16 жовтня 2019 року за адресою: м.Херсон, проспект Ушакова, 47 під головуванням заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації Рассолова В.О.

Широке коло запрошених та учасників: заступник Херсонського міського голови Трибух І.П., голови, заступники голів районних у м.Херсоні рад, керівники теплопостачальних підприємств, голови ОСББ, громадськість.

Учасників «круглого столу» поінформовано про загальний стан готовності міста Херсона до початку опалювального сезону, необхідність оформлення актів готовності будинків до приймання теплоносія.

Загалом у заході взяли участь до 80 осіб.

Обговорено проблемні питання пов’язані із готовністю багатоквартирних будинків, де створені ОСББ, до приймання теплоносія.

Голови ОСББ мали можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками Херсонського міськвиконкому, теплопостачальних підприємств, обговорити проблемні питання, пов’язані із теплозабезпеченням конкретних житлових будинків.

За підсумками обговорення визначена необхідність у більш тісній взаємодії районних у м.Херсоні рад з головами ОСББ та теплопостачальними підприємствами міста в ході підготовки житлових будинків ОСББ до початку опалювального періоду та його проходження.

Корисні посилання