Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

31.10.2018 14:58:53
Проведено засідання колегії районної державної адміністрації

У Нововоронцовській районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Василя Тітаренка відбулося планове засідання колегії.

На розгляд колегії виносилися питання про стан готовності закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період, про проект змін до районної цільової комплексної програми «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки, про проект змін до районної комплексної програми «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки (доповідала Тетяна Фоменко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації), про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року, про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2018 року, про проект змін до показників районного бюджету на 2018 рік (доповідала Лариса Найда, начальник фінансового управління районної державної адміністрації), про проект змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовського району на 2018 рік (доповідав Євген Антощенко, начальник управління з питань економічного, агропромислового розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації), про проект доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015 – 2018 роки (доповідала Світлана Пічкуренко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації).

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Фоменко - підготовка навчальних закладів району до нового 2018/19 навчального року та опалювального періоду здійснюється згідно з відповідними заходами, затвердженими наказом відділу освіти, молоді та спорту від 04 травня 2018 року №103 «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти району до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».

Відповідно до наказу складені акти готовності теплових господарств до опалювального періоду. У закладах розроблені накази та затверджені заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду, призначено відповідальних осіб за експлуатацію та збереження котельного обладнання, інженерно-комунікаційних мереж.

У закладах освіти приведені в належний санітарно-технічний стан приміщення господарського значення. Також здійснене очищення зливової каналізації та дренажних систем для забезпечення пропускної спроможності, необхідної під час зливових дощів та танення снігу.

Пріоритетними завданнями у ході підготовки  є підтримка в належному стані інженерно-технічних об’єктів загальноосвітніх навчальних закладів району. В усіх освітніх закладах проведенні поточні ремонти класних, ігрових, гурткових кімнат, коридорів, спортивних залів, їдалень, харчоблоків, котелень.

Проведено утеплення теплотрас та вікон на осінньо-зимовий період. Заклади забезпечено піском і шлаком для посипки доріжок на період ожеледиці.

В закладах освіти району були проведенні енергозберігаючі заходи щодо заміни вікон та дверей на енергозберігаючі.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Найда поінформувала про виконання районного бюджету за 9 місяців яка зазначила, що до дохідної частини районного бюджету, який складається з загального та спеціального фондів, за 9 місяців 2018 рік надійшло 136354,3 тис. грн. при уточненому плані 138491,1 тис. грн., виконання становить  98,5 відсотка.

Дохідна частина загального фонду районного бюджету виконана на 98,3 відсотка, при уточненому плані 131156,3 тис. грн. надійшло 128897,4 тис. грн.

Власних та  закріплених  доходів  надійшло 19308,7 тис. грн. при  уточненому  плані 16761,4 тис. грн., або 115,2 відсотка, що на 4172,6 тис. грн., або на 27,6 відсотка більше в порівнянні з відповідним періодом 2017 року. Основного бюджетоутворюючого податку на доходи фізичних осіб по якому забезпечено виконання плану та динаміка збільшення надходжень. Мобілізовано коштів у сумі 19165,4 тис. грн., або 115,2 відсотка, темп збільшення з аналогічним періодом минулого року 127,7 відсотків, або на 4158,0 тис. грн. більше.

Районом отримано 100-відсотково до плану, затвердженого на січень - вересень 2018 року. слідуючі трансферти :

-з державного бюджету – базову дотацію (8312,3 тис. грн), освітню (31089,8 тис. грн) та медичну (13881,2 тис. грн) субвенції;

-з місцевого бюджету – дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету (9554,5 тис. грн) та субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету(370,3 тис. грн);

На здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету, районом отримано 41861,9 тис. грн, або 90,8 відсотка до плану.

Субвенція з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України `Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту`, для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету отримано 100 відсотків надійшла у сумі 650,2 тис. грн.

Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду надійшла у сумі 100,1 тис. грн.

Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету надійшла у сумі 529,8 тис. грн.

Інші субвенцію з місцевих бюджетів отримано в сумі 3238,7 тис. грн, або 85,1 відсотка.

До дохідної частини спеціального фонду районного бюджету надійшло 7456,9 тис. грн при плані 7334,8 тис. грн. Відсоток виконання планів, затверджених на 9 місяців 2018 року становить 105,3 відсотка.

Також членами колегії було розглянуто ряд інших питань.

По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, видані відповідні розпорядження.

 

Корисні посилання