Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

20.06.2018 09:50:58
Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

 

19 червня, після засідання колегії районної державної адміністрації, за участі голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко було проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

На порядку денному розглядались наступні питання:

1. Про організацію та проведення 21 червня 2018 року тренування на тему "Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області та її ланок у разі виникнення надзвичайної ситуації на Каховській ГЕС ім. П.С.Непорожнього".

2. Про підсумки проведення весняного призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних України та сприяння органів місцевого самоврядування відбору громадян для проходження військової служби за контрактом.

3. Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

4. Стан фінансового забезпечення місцевих бюджетів на виконання бюджетних зобов'язань.

5. Про реалізацію у 2018 році районної цільової програми "Електронна охорона здоров'я".

6. Про необхідність активізації роботи щодо оформлення землевпорядної документації на земельні ділянки для будівництва та комплексного ремонту лікарських амбулаторій.

7. Про виконання планових показників щодо чисельності дітей, охоплених послугами відпочинку та оздоровлення у 2018 році.

8. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів".

9. Про виконання районної програми "Розвиток людського капіталу Голопристанського району" на 2017 - 2021 роки"..

10. Про стан упорядкування документів сільськими радами; сільськими радами, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад (ОТГ), введення в дію нормативно-правових документів сільськими радами об’єднаних територіальних громад.

За підсумками засідання головою районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко були видані відповідні доручення.

Корисні посилання