Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

28.03.2019 14:23:52
Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

Сьогодні, 27 березня 2019 року, за участі голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко, першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука, заступника голови районної державної адміністрації Олени Антюшиної, керівника апарату районної державної адміністрації Світлани Галиги, керівників самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації, голів об’єднаних територіальнихгромад, сільських голів та керівників районних служб було проведено чергове засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час засідання розглядались наступні питання:

1. Про стан виконання вимог п. 3 Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207.

2. Про підсумки роботи з відбору громадян на військову службу за контрактом у 2018 році та організація спільних заходів з підготовки та якісного відбору громадян у 2019 році.

3. Про сприяння органів місцевого самоврядування району у проведенні весняного призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних України.

4. Про активізацію роботи органів місцевого самоврядування щодо розробки схем санітарного очищення населених пунктів та проведення виробничого контролю якості та безпечності питної води централізованого водопостачання.

5. Про виконання районних Програм "Дитяче харчування на 2019 рік", "Запобігання особливо небезпечним хворобам тварин та птиці на території Голопристанського району з 2018-2022 роки", по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Голопристанського району на 2019-2023 роки.

6. Про проблеми своєчасного виявлення захворюваності на туберкульоз та проведення роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств агропромислового напрямку щодо необхідності проходження медичних оглядів найманими працівниками.

7. Про стан підписання в районі декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги.

8. Про бюджетні програми підтримки агропромислового комплексу у 2019 році та нововведення до надання безповоротної субсидії на молодняк великої рогатої худоби.

9. Про розвиток громад шляхом залучення додаткового фінансового ресурсу на розбудову об'єктів соціальної сфери.

10. Про передбачення коштів сільськими радами та ОТГ на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій у 2019 році.

11. Про реалізацію заходів районної програми "Розвиток людського капіталу Голопристанського району" на 2017 - 2021 роки".

12. Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно змін порядку призначення житлових субсидій.

13. Про протипожежний стан об’єктів для розташування виборчих дільниць.

14. Про активізацію роботи щодо підбору житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З даних питань порядку денного відбулося жваве обговорення та пошук шляхів вирішення проблемних питань. За підсумками засідання головою районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко були видані змістовні та конкретні доручення.

Корисні посилання