Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

25.01.2019 15:35:17
Проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

22 січня 2019 року, за участі голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко, першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука, заступника голови районної державної адміністрації Олени Антюшиної, керівника апарату районної державної адміністрації Світлани Галиги, голови районної ради Віталія Соловйова, міського голови Олександра Бабича, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів та керівників районних служб було проведено засідання координаційної ради органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час засідання розглядались наступні питання:

1. Про аналіз профілактичної роботи в органах місцевого самоврядування з питань запобігання виробничому травматизму.
2. Про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Голопристанської районної ради Херсонської області.
3. Про підписання декларацій про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги, в тому числі дитячого населення району.
4. Про проведення перевірок та звірок військового обліку призовників і військовозобов'язаних на 2019 рік.
5. Про календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України. Проблемні питання щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць.
6. Про виконання заходів по організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році.
7. Про виконання завдань, визначених дорученням голови обласної державної адміністрації від 15 січня 2019 року № 6-д щодо отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
8. Про нормативно-грошову оцінку землі поза межами населених пунктів.

Після засідання вищезазначеної координаційної ради відбувся семінар на тему: "Співробітництво територіальних громад: законодавство, можливості, перспективи" за участі радника з питань децентралізації Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Леоніда Жовтило.

Під час даного семінару до районної державної адміністрації несподівано завітали представники духовенства на чолі з отцем Володимиром Свято-Духівського храму міста Гола Пристань, які привітали присутніх з Новорічними святами: Різдвом Христовим, Святого Василя, Водохреща та Державним святом – Днем Соборності України. З побажаннями миру, терпіння, злагоди, щастя та любові окропили всіх свяченою водою!

Корисні посилання