Проведено засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

02.08.2019 12:49:49
Проведено засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

01 серпня 2019 року, в залі селекторних нарад райдержадміністрації, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провів  голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1.Збереження права дитини-сироти  на сімейне виховання та встановлення опіки над нею;

2. Вчинення правочинів стосовно майна, право власності або користування яким мають малолітні діти, надання згоди органу опіки і піклування на продаж квартири;

3. Затвердження висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду за межі України;

4. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей , які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Василь Тітаренко зауважив: «Захистити конкретну дитину можна тільки у співпраці служб у справах дітей, органів освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, правоохоронних органів. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків».

По закінченню розгляду питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Корисні посилання