Проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

13.01.2017 09:49:11
Проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян  при  Високопільській районній державній адміністрації діє  постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

12 січня 2017 року  першим заступником голови районної державної адміністрації  Сергієм Старухом проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто 2 питання:  про розгляд звернення гр. Тетері Олени Сергіївни, яке надійшло на Урядову телефонну «гарячу лінію»; про стан нарахування та виплат соціальних допомог.

На початку засідання перший заступник голови районної державної адміністрації  Сергій Старух вказав на кількість звернень громадян, що надходять до райдержадміністрації через Урядову телефонну «гарячу лінію», що свідчить про рівень нагальності проблем, які турбують громадян. Тому питання роботи по зверненнях завжди має бути на контролі, а органи виконавчої влади повинні швидко реагувати аби оперативно вирішувати порушені проблеми та підтримувати сприятливий соціальний клімат у районі.

З питання стану нарахування та виплат соціальних допомог поінформував Сергій Ланевич та довів до відома причини збільшення кількості таких звернень до Урядової телефонної «гарячої лінії».

За результатами розгляду  питань прийнято ряд рішень та надано відповідні рекомендації виконавцям.

Корисні посилання