Публічне акціонерне товариство “Південна винокурня”

05.10.2018 08:13:09
Публічне акціонерне товариство “Південна винокурня”

ПАТ “ПІВДЕННА ВИНОКУРНЯ

 

Голова правління – Лопатюк Микола Володимирович

Профіль підприємства : виробництво та продаж алкогольних напоїв.

 

Напрямки діяльності:

переробка винограду;

виробництво і реалізація вина, виноматеріалів;

виробництво коньячних спиртів;

виробництво і реалізація коньяків;

оптова торгівля алкогольними напоями.

ПАТ "Південна винокурня" створено в 1943 році. У 1961 році на підприємстві побудований типовий завод з переробки винограду.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Південна винокурня" утворено шляхом приватизації радгосп - заводу "Цюрупинське" в 2000 році. У період з 1961 року по 2000 рік підприємство виробляло виноградні і плодові виноматеріали, коньячні спирти. Всю вироблену продукцію реалізовували на підприємства вторинного виноробства СРСР.

З 2000 року ПАТ "Південна винокурня" почало працювати як підприємство первинного і вторинного виноробства. Протягом останніх років основним пріоритетом ПАТ "Південна винокурня" є виробництво і реалізація вина і виноматеріалів. На сьогоднішній день випускається 17 найменувань вина. Завдяки продуманій виробничої і збутової програм, підприємство стало одним з лідерів по даному напрямку в Херсонській області. Продукція успішно реалізовується в 20 регіонах України.

З урахуванням зростаючої конкуренції на ринку вина в Україні, власники і менеджмент підприємства, для збереження позитивної динаміки фінансових показників ПАТ "Південна винокурня", прийняли рішення розвивати виробництво коньяків і коньячних спиртів.

На початку 2006 року на ринку була представлена своя коньячна торгова марка "Потьомкін Таврійський", в 2011 році торгова марка "Фаворит".

D:\ДОКУМЕНТИ\ДОКУМЕНТИ ВІДДІЛУ\КОНТРОЛЬ\102д\2018\загружено5.jpg

Підставою для подальшого розвитку даної теми є наявність технології та потужностей для виробництва коньячних спиртів: установка перекурки Заробяна, ємності з дубової клепкою, установка по обробці холодом, а також розливу коньяку в фірмову пляшку.

В даний час підприємством розливається ординарний коньяк 3-х, 4-х, 5 років витримки, в пляшках ємністю 0,5 літра і 0,2 літра. Коньяки ТМ "Потьомкін Таврійський", ТМ "Фаворит" народжуються тільки з винограду елітних сортів. Особливий смак винограду обумовлений його дозріванням в унікальній кліматичній зоні Нижньодніпровських пісків. Кліматична зона, де ростуть виноградники, визнана провідними вітчизняними та зарубіжними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України.

ЯКІСТЬ коньяку

Використання коньячних виноматеріалів, отриманих з високоякісних європейських сортів винограду.

Використання натуральних виноградних коньячних спиртів при купажі коньяків.

Система фільтрації розливу коньяку в пляшку надійно захищає від потрапляння будь-яких шкідливих речовин в коньяк.

Використовується спеціальна дубова тара.

ПЛЯШКА

Нові пляшки розроблені для  ТМ "Потьомкін Таврійський", ТМ "Фаворит". Скло пляшки покрито спеціальним шаром, який захищає коньяк від попадання сонячних променів.

ПРОБКА

Покрита спеціальною оболонкою, яка запобігає деформації, крихкість, а відповідно, і потрапляння в коньяк механічних включень.

ВОДА

Вода, яка використовується для виготовлення коньяку, пом'якшена, видобувається з артезіанської свердловини, розташованої на території заводу, на глибині 590 метрів.

Сьогодні ПАТ "Південна винокурня" відомо завдяки своїм коньяків, створеними майстрами коньячного мистецтва з багатим досвідом і знанням традицій. На заводі працюють справжні фахівці своєї справи.

Багаторічна витримка, класична технологія виготовлення додає витонченому напою торговельної марки "Потьомкін Таврійський", торгової марки "Фаворит" гідний статус і авторитет серед вітчизняних торгових марок.

Для реалізації коньяку використовується існуюча дистриб'юторська мережа реалізації вина. З урахуванням того, що сезоном активних продажів коньяків є період з жовтня по квітень, застосовується активна рекламна кампанія із застосуванням телебачення і зовнішньої реклами по всій Україні.

Основними партнерами є такі підприємства: "ПП Кравченко" Херсон, "Шпиль" Миколаїв, "Сандора" Миколаїв, "Дельта-Фуд" Чернігів, "Одесавинпром" Одеса, "Пошук" Луганськ, "Роникс" Донецьк, "Львівський Торговий Дім" Львів , "Укрюгторг" Одеса, "Шеррі ЛТД" Днепропетовск,  ЗАТ "Котнар", ЗМВК "Коктебель" АР Крим та інші.

Юридична адреса: 75100, Херсонська обл., м.Олешки, вул.Горького28-А.

Тел. / Факс: +38 (05542) 4-58-77, 4-51-66

Веб сайт: www.vinaoleshya.com.ua

Е-пошта: favorit.avs@gmail.com

                 

Корисні посилання