Публічний звіт Олешківської райдержадміністрації (з 12 лютого по 16 лютого 2018 року)

21.02.2018 08:35:58
Публічний звіт Олешківської райдержадміністрації (з 12 лютого по 16 лютого 2018 року)

Депутатський корпусу Олешківської районної ради на засіданні 28 сесії районної ради сьомого скликання 16 лютого 2018 року підтримав фінансування заходів цільової програми «Електронна охорона здоров’я».

Завдяки конструктивній позиції буде придбане обладнання для формування реєстру пацієнтів і внесення до нього відомостей. Районні заклади первинної медико-санітарної допомоги зможуть закупити ліцензійне програмне забезпечення і укласти відповідні угоди з Національною службою здоров’я. Крім цього, виділені кошти на придбання медичного інструментарію для хірургічного кабінету районної стоматологічної поліклініки. Це дозволить використовувати сучасні методи та матеріали при зубопротезуванні. Для громадян похилого віку та соціально незахищених верств населення знову доступні послуги медичної сестри організації «Червоний хрест».

З турботою про дітей працюють представники депкорпусу районної ради. Олешківські обранці виділили частину співфінансування у сумі більш ніж 700 тисяч гривень для низки сільських загальноосвітніх закладів на заходи щодо організації гарячого харчування дітей 1-4 класів. І ще – близько 200 тисяч на придбання світлодіодних ламп для шкіл. Разом з цим, для районного центру дитячої та юнацької творчості буде закуплене туристичне спорядження для проведення заходів військово-патріотичного спрямування та участі дітей у Всеукраїнській грі «Джура».

Завершується процедура створення в райдержадміністрації сервісу з виготовлення біометричних паспортів. Депутати райради виділили кошти на придбання ноутбуку для доступу до порталу державних послуг IGOV та обладнання для організації каналу конфіденційного зв’язку в мережі НСКЗ. Крім цього, за кошти районного бюджету буде сплачена послуга ДП «Українські спеціальні системи» з підключення до Єдиного державного демографічного реєстру та інше.

Дякуємо депутатському корпусу Олешківської районної ради за плідну співпрацю та турботу про місцевих мешканців.

Корисні посилання