ПВКФ «Пані Крістіна»

03.04.2017 10:44:12
ПВКФ «Пані Крістіна»

Генеральний директор – Куріленко Петро Леонідович

ПВКФ «Пані Крістіна» на сьогоднішньому етапі свого розвитку є високоорганізоване, сучасне підприємство, що випускає великий асортимент харчової продукції, який відповідає вимогам споживчого ринку, вимогам стандартів в Україні і всім сучасним Європейським стандартам.

На підприємстві ПВКФ «Пані Крістіна» впроваджена інтегрована система управління якістю та безпечністю харчової продукції, яка включає в себе систему управління якістю згідно з вимогами ДСТУ ISO 9001: 2009, систему управління безпеки харчових продуктів відповідно до вимог ДСТУ 4161-2003 та впроваджено систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 22000 та НАССР. Завдяки закладеному в ній «процесному підходу» ця система охоплює всі можливі аспекти діяльності підприємства, забезпечує контроль на всіх етапах виробництва в будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції.

На території підприємства функціонує добре оснащена, атестована лабораторія, де ведеться жорсткий контроль якості, починаючи з вхідної сировини та допоміжних матеріалів, води і закінчуючи готовою продукцією.

На підприємстві здійснюється постійна модернізація обладнання та нарощування виробничих потужностей. Встановлено і працює високотехнологічне обладнання найвідоміших європейських виробників.

З 2006 року встановлена і функціонує лінія асептичного консервування фруктів і овочів виробництва Італії, що дозволяє виробляти заготівлю власного якісного овочевого, фруктового пюре, томатної пасти без консервантів. Асептичне сировину при цьому максимально зберігає свою натуральність, що дуже важливо в подальшому його використанні, тим самим забезпечуючи роботу цехів на весь рік.

У 2008 року запущено вакуумна промислова установка «Корума», виробництва Швейцарії, яка дозволяє виготовляти майонез більш високої якості.

Змонтовані три автоматичних дозатора по розфасовці і наповненню майонезів і кетчупів в пакети з комбінованих матеріалів «Дой-Пак», виробництва Іспанії.

У 2009 році підприємство почало випускати томатну пасту в ламінатних тубах по 130 г. на обладнанні виробництва Італії. Продукт в зручній, разової, економною упаковці припав до смаку споживачам.

З 2012 року нашими фахівцями освоєний випуск великого асортименту фруктових, овочевих, фруктово-овочевих соків і пюре, натурального повидла, джемів із сировини власного виробництва. Застосування нового модернізованого обладнання, високоякісної сировини власного виробництва, що щадять технологій виробництва соків дозволяють максимально зберегти відмінні органолептичні показники готового продукту, зберегти всі корисні речовини свіжих овочів і фруктів. Всі соки і пюре розливаються в саму екологічно чисту і безпечну скляну тару.

У 2014 році запущено виробництво макаронних виробів (6 видів). Особливістю нової сучасної технологічної лінії виробництва макаронів є процес замішування тіста під вакуумом з подальшою подвійною обробкою парою. Подібна технологія дозволяє отримувати макарони високої якості і не дозволяє їм розварюються в процесі варіння.

Крім того, споживачам пропонується великий асортимент випічки з борошна (велика різноманітність печива, кексів, рулетів і.т.д.)

Асортиментний перелік продукції ПВКФ «Пані Крістіна»

Майонези ТМ «Холідей»

Майонези ТМ «Холідей» є високоякісними продуктами, добре відомими серед широких верств споживачів. Вони мають ніжний помірно кисло-солодкий смак і традиційну консистенцію. Майонез представлений в різних видах упаковки. Він є незамінним продуктом при приготуванні вишуканих страв.

Майонез ТМ «Пані Крістіна»

Майонези ТМ «Пані Крістіна» мають м'який, пікантний і ніжний смак. Продукт виробляється на сучасній вакуумній промисловій установці «Корума» пр-во Швейцарії з високоякісної сировини.

При виробництві майонезів використовуються високоякісне рафінована дезодорована олія, натуральний яєчний порошок, натуральні харчові та смакові добавки, які обумовлюють ніжний, оригінальний і вишуканий смак.

З 2012 року випускається МАЙОНЕЗ з кальцієм. На даний момент продукт є лідером продажів через вміст корисного мінералу.

Адреса: Україна, м. Херсон, вул.10 Восточна, 38

ПВКФ «Пані Крістіна»

Тел./факс: (0552) 32-40-31

Тел./факс: (0552) 32-40-33

Тел./факс: (0552) 51-61-11

Моб. тел. (067)553-61-94

Email: panikristina@mail.ru.

Корисні посилання