Рік розпочато з навчання

08.01.2019 12:27:11
Рік розпочато з навчання

Донедавна в нашій країні вважали, що для державного службовця процес управління важливіший за його наслідок. Утім, Україна стала на шлях змін, коли уклала Угоду про асоціацію з ЄС. Ця Угода зобов’язала нашу державу реформувати систему держслужби в цілому та вимоги до оцінювання державних службовців — зокрема. 

Тепер оцінювання державних службовців виявляє, чи відповідають результати їх діяльності нормативним вимогам та поставленим цілям.

В листопаді-грудні 2018 року вперше проведено оцінювання державних службовців за європейськими стандартами.

Тож сьогодні 08 січня 2019 року за ініціативи відділу управління персоналом апарату обласної державної адміністрації відбувся тематичний семінар-нарада з представників служб управління персоналом «Про підсумки щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців та підвищення їх професійної компетенції у 2019 році».

До участі в заході запрошено першого заступника голови Національного агентства України з питань державної служби - КУПРІЯ Володимира Олександровича.

 
У ході семінару було підбито підсумки проходження у 2018 році процедури проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Обговорено практичні аспекти складання та виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця.

Володимир Купрій розповів про концепцію реформування системи професійного навчання державних службовців і заходи щодо її мобільної, гнучкої та ефективної реалізації.
 

Корисні посилання