Рішення про призначення житлових субсидій на порядку денному комісії

05.09.2019 07:11:22
Рішення про призначення житлових  субсидій на порядку денному комісії

Відбулося чергове засідання комісії по розгляду звернень громадян з питань надання населенню соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу у виняткових випадках. У роботі комісії, за головування начальника управління Новотроїцької райдержадміністрації Любові Ворох брали участь члени комісії, представники районних служб та установ.

Метою засідання було розгляд заяв від громадян, які оформили документи на отримання державної соціальної допомоги або субсидії, але які віднесені діючим законодавством до виняткових випадків.               

Членами комісії було детально розглянуто 15 заяв з питань надання житлової субсидії та 11 заяв з питань надання допомоги малозабезпеченим сім’ям громадян, які не мають права на призначення цих виплат на загальних підставах, але можуть бути призначені за рішення комісії.

Після детального вивчення та опрацювання кожного звернення громадян району комісія ухвалила рішення про задоволення 14 заяв на призначення житлових субсидій та 8 щодо призначення соціальної допомоги. Відмовлено 3 заявникам у наданні державної допомоги у зв’язку з невиконанням попередніх умов комісії.

Корисні посилання