Рада оборони у Скадовському районі

11.02.2016 14:56:18
Рада оборони у Скадовському районі

11 лютого 2016 року під головуванням голови районної державної адміністрації    Турика В.А. відбулася робоча нарада-зустріч з керівниками силових структур, військового комісаріату, прикордонної служби та військової прокуратури.

У своєму виступі Віктор Турик познайомив присутніх з Яровенко Григорієм Олександровичем, радником голови з питань мобілізаційної роботи, територіальної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та ветеранськими організаціями.

У ході наради особливу увагу було звернено на організацію відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом та виконання плану цього відбору. У 2016 році проведено 2 семінари в районному центрі зайнятості, надано інформацію, якими привілеями користуються контрактники. Станом на 10 лютого поточного року відібрано 11 кандидатів, які виявили бажання служити за контрактом. На території селищної та сільських рад дана робота на жаль проводиться не достатньо.

Також на нараді було розглянуто питання щодо розшуку військовозобов’язаних, які не прибули до військового комісаріату під час проведення мобілізації у 2014-2015 роках. Для покращення цієї роботи буде створено в районі міжвідомчу комісію.

Потребують вирішення питання щодо підготовки до територіальної оборони, побутові питання прикордонної застави та військової служби правопорядку.

Кожен керівник відповідних служб надав пропозиції щодо вирішення проблемних питань, які виникають під час роботи служби.

Корисні посилання